Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Martin Holík: O moderní hudbě (hudba v širších souvislostech)
Délka: 92 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 9.12.2010
Číslo titulu: 565 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.08 (Počet hodnotících: 6)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Martin Holík: O moderní hudbě Popis: O moderní hudbě - přednáška P. Martina Holíka (z roku 1994) nejen o hudbě, ale i o jejím pozadí a širších souvislostech - včetně souvislostí se Zlým duchem... + odpovědi na dotazy. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: P. Martin Holík, Třebíč, přednáška, ďábel, zlý duch, satanismus,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=565 - díky!
P. Martin Holík: O moderní hudbě (92 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Martin Holík: O moderní hudbě 84 MB 128 kb/s mp3
P. Martin Holík: O moderní hudbě 42 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 15.8.2012
Napsal(a): RE: Peter S. Není ani jedno, ani druhé. P. Ing. Martin Holík je ředitel a majitel jednoho českého rádia (jmenuje se  Proglas a nedje o žádné malé lokální rádio, které by vysílalo z jediného vysílače; pozemnímími FM vysílači pokrývá jeho rádio většinu plochy ČR, ze satelitu pokrývá Střední Evropu :-) Takže je to člověk z oboru, který vidí i do zákulísí hudby (v tomto případě nikoliv do zákulisí toho, co vysílá, ale toho, co zásadně ve svém rádiu nevysílá). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Peter S. Vloženo: 14.8.2012
Napsal(a): Propáníčka, ten Martin Holík, to je profesionální bavič nebo opravdu takový vůl?
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 6.2.2011
Napsal(a): RE: Helena Díky za váš zájem. Samozřejmě, pokud budeme mít k dispozici podobnou přednášku odrážející nejaktuálnější stav, rádi ji uveřejníme. Zatím ji ale nemáme... Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Helena Vloženo: 6.2.2011
Napsal(a): Přednáška je vpohode, jenom bych přivítala neco novějšího data (tak se mi zdá, že je trochu starší, protože se tu mluvilo o skupině Oceán a Shalom - které již dnes neexistují :-D ale doporučuju, supr přednáška. A taky taková malá prosbička pro všechny, jestli by ste věděli o něčem aktuálním, co by zahrnovalo i novější skupiny, byla bych ráda. Diky moc!
Jméno: Jaromír Vloženo: 13.1.2011
Napsal(a): Moc díky! Tento záznam doporučuji si vyslechnout. A je to moc vhodné nejen pro mladé, ale i pro dříve narozené. Protože o těchto věcech se běžně téměř nic neví.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.