Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Anička Tomanová - vzpomínky P. Josefa (P. Josef vzpomíná na českou stigmatizovanou...)
Délka: 32 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 8.9.2010
Číslo titulu: 562 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.62 (Počet hodnotících: 49)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Anička Tomanová - vzpomínky P. Josefa Popis:

Anička Tomanová (zemř. 1957 ) byla prostá ochrnutá dívka bez školního vzdělání z Orlických hor.  Její tragický příběh se láme ve chvíli, kdy do jejího života vstoupila mystická přítomnost Krista, projevující se stigmaty (tj. krvavými ranami v místech probodnutí rukou a nohou při ukřižování). Nemocní lidé chodili často Aničku prosit o uzdravení... A po její smrti přicházejí s prosbou o uzdravení na hřbitov v Klášterci nad Orlicí. Nahrávku namluvil Miloslav Machoň. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: životopis, Anička Tomanová, stigmata,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=562 - díky!
Anička Tomanová (32 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Anička Tomanová 35 MB 128 kb/s mp3
Anička Tomanová 17 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: rado Vloženo: 18.8.2012
Napsal(a): ja vidim v Anice veky Bozi plan s kazdym z nas je uzasne ako Boh menil zivot tej to dievciny je premna prikladom ako zit Krista
Jméno: Jaromír Vloženo: 14.1.2011
Napsal(a): Je dobré vědět o dalším vzácném člověku, který prokázal úžasnou statečnost. Zkusme se trochu přiblížit. Bohu díky!
Jméno: Gabča MM Vloženo: 13.9.2010
Napsal(a): Mariana, neboj se ničeho. Bůh Ti nikdy nedá tak velký kříž, abys ho nemohla unýst! A pokud jo, stačí se na něj obrátit a on ti dá sílu. Vždyť i on pod křížem klesal.
Jméno: mariana Vloženo: 10.9.2010
Napsal(a): je to krásne svedectvo. Veľmi obdivujem takýchto ľudí,ktorí by sa ani nemali volať ľudia, ale anjeli. Ja sama pociťujem, keď by som chcela trochu hlbšie náboženský žiť, tak Pán na mňa hneď položí kríž. Lenže ja som labilná a skôr od neho utekám a chcem žiť priemerne. Práve preto viem čo prežíva a že s takou oddanosťou, tak to si zaslúži popredné miesto v nebi.Kiež by som aspoň mala aspoň trochu jej trpezlivosti. Svätá Anička, pros za mňa, vypros mi duchovnú silu k znášaniu krížov.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.