Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Michael Špilar: Naděje (Tak máš utrum! – a nebo ne?)
Délka: 76 min.
Produkce: sdružení Ageus - Třebíč,
Natočeno:
Přidáno: 19.1.2012
Číslo titulu: 549 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.50 (Počet hodnotících: 13)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Michael Špilar: Naděje Popis: P. Michael Špilar vypráví o naději, strachu... - přednáška při setkání charismatické obnovy Effatha v Třebíči 2.12.1995. Nahrávku poskytlo sdružení Ageus Třebíč.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Třebíč, přednáška, duchovní život, P. Michael Špilar,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=549 - díky!
P. Michael Špilar: Naděje (76 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Michael Špilar: Naděje 70 MB 128 kb/s mp3
P. Michael Špilar: Naděje 35 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 28.1.2012
Napsal(a): RE: mirek Je to jednoduché: použijte pravé tlačítko myši a vyberte z roletky příslušnou volbu (uložit, uložit cíl jako...). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: mirek Vloženo: 23.1.2012
Napsal(a): nemohu stáhnout do pc, jen přehrát. poraďte. díky. m.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 21.1.2012
Napsal(a): Poslechl jsem si celou přednášku otce Michaela Špilara(vlastně i trochu rozjímání a návod na rozjímání o tématu naděje...) a velmi mne zaujala. Už jen ten začátek: znovu jsem pocítil jak je to užasná věc, že jako křestan nikdy nejsem v situaci, "kdy bych měl utrum". Doporučuji. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMIDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.