Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio P. Pavel Dokládal: Job aneb tajemství utrpení (jedna z nejzajímavějších bibl. hodin)
Délka: 88 min.
Produkce: Jan Barták,
Natočeno:
Přidáno: 1.7.2010
Číslo titulu: 534 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.72 (Počet hodnotících: 16)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Pavel Dokládal: Job aneb tajemství utrpení Popis: Otázka po smyslu utrpení, je jenda z  nejnaléhavějších, které si člověk klade... Další biblické hodiny P. Pavla Dokládala viz související tituly (téměř sto hodin nahrávek!).
Související tituly: P. Pavel Dokládal: Biblické hodiny 4, P. Pavel Dokládal: Biblické hodiny 3, P. Pavel Dokládal: Biblické hodiny 2, P. Pavel Dokládal: Biblické hodiny 1,
Klíčová slova: bible, Šlapanice, P. Pavel Dokládal, biblická hodina, Job, smysl utrpení,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=534 - díky!
Job aneb tajemství utrpení (a) (44 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Job aneb tajemství utrpení (a) 61 MB 192 kb/s mp3
Job aneb tajemství utrpení (a) 20 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Job aneb tajemství utrpení (b) (40 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Job aneb tajemství utrpení (b) 55 MB 192 kb/s mp3
Job aneb tajemství utrpení (b) 18 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: vlasta matejová Vloženo: 26.7.2010
Napsal(a): som veľmi povzbudená týmto výkladom knihy Job. Dostala som sa ním do úplne nového pohľadu na utrpenie, ktoré už prežívam druhý deň. Tiež sa mi stalo, že som sa už večer ani poriadne nepomodlila, lebo som Bohu zazlievala, že na mňa toto trápenie dopúšťa - tiež v tom zmysle, veď sme kamaráti-. ˇDakujem za tento nový pohľad na utrpenie a na toho, kto ho dopúšťa. Veľmi vám ďakujem, že ste túto knihu Job tak premeditovali a nenechali ste si to pre seba. Budem sa snažiť reprodukovať to aj tým ľuˇdom, ktorí s týmto problémom zápasia a fakt niekedy tam už ide o vzdor a stratu viery. Nech Vám to Pán odplatí. VlastaDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.