Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Misijní promluva (jedna z misijních promluv - plné znění)
6.díl série Lidové misie Radešínská Svr. zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 5.díl série
Délka: 35 min.
Produkce: Stanislav Černý (telefon: 566675154),
Natočeno:
Přidáno: 3.4.2006
Číslo titulu: 53 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.33 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Misijní promluva Popis: Kázání otce Stanislava Krátkého
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: P. Stanislav Krátký, lidové misie, kázání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=53 - díky!
Misijní promluva (35 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Misijní promluva 84 MB 340 kb/s wmv
Misijní promluva 36 MB 150 kb/s wmv
Misijní promluva 370 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Merylou Vloženo: 14.11.2010
Napsal(a): Milovaný pane probošte, tam v nebi, mezi anděly, kde není již žádná bolest ani smutek, mám Vás moc ráda a nikdy na Vás nezapomenu. Jste pro mne veliká osobnost a svatý muž. Děkuji Bohu, že mi dovolil Vás poznat a posílám Vám poslední píseň Amazing grace, při které si na Vás vždy vzpomenu. Děkuji Bohu za Vás. Chvála Kristu Marie Magdalena
Jméno: Vloženo: 14.11.2010
Napsal(a): Zde vložte svůj komentář.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.