Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Jan Kotík: Poselství proroka Barucha (Kázání z jihomoravského poutního místa)
5.díl série Hluboké Mašůvky - poutní kázání zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 4.díl série ¦ následující 6.díl série»
Délka: 9.0 min.
Produkce: TV-MIS.cz (www.TV-MIS.cz),
Natočeno:
Přidáno: 15.10.2009
Číslo titulu: 514 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.17 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Jan Kotík: Poselství proroka Barucha Popis: Boží slovo je živé i dnes, jak Starého, tak Nového zákona, vyzývá k radosti. Dál o.Kotík srovnává tehdejší Izraelity s námi, Jeruzalém s Pannou Marií. Při kázání se odvolává na návštěvu Svatého otce v naší zemi.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kázání, Hluboké Mašůvky, P. Jan Kotík,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=514 - díky!
Poselství proroka Barucha (9.0 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Poselství proroka Barucha 8.2 MB 128 kb/s mp3
Poselství proroka Barucha 4.1 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: lida Vloženo: 11.2.2011
Napsal(a): Otče Jane také velké DÍKY za krásné povzbuzující kázání.
Jméno: Jana Vloženo: 17.10.2009
Napsal(a): Otče Jane, děkuji za povzbudivá slova.Kéž Vám náš Pán i nadále žehná.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.