Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Marianky hrají a zpívají v Olbramkostele (písnička z koncertu, který proběhl 6. září 2009)
Délka: 2.4 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 10.9.2009
Číslo titulu: 510 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.37 (Počet hodnotících: 27)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Marianky hrají a zpívají v Olbramkostele Popis:

Marianky nejsou jen společenství děvčat, která se snaží svým životem odvážně a nekompromisně následovat Krista. Jsou to také mladé pěvkyně a hudebnice -a to vážně velmi dobré. Když k tomu připočteme i „čestné Marianky“, kterýžto titul si vysloužili hudebně nadaní bratři některých z děvčat, stojí před námi sbor v celé své kráse. Kráse na pohled, ale hlavně na poslech. Protože když Marianky zpívají, modlí se. Nezkusíte to také?


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Marianky, křesťanská hudba, koncert, Olbramkostel,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=510 - díky!
Marianky v Olbramu (2.4 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Marianky v Olbramu 28 MB 1600 kb/s wmv
Marianky v Olbramu 6.0 MB 340 kb/s wmv
Marianky v Olbramu 2.7 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Kajinek Vloženo: 9.4.2012
Napsal(a): jj jsou to dobré děvčata mam je všechny moc ráda:)
Jméno: Dave Vloženo: 4.10.2009
Napsal(a): Marianky jsou bezva holky(i kluci).Moc jim vděčím za chvíle modlitby při jejich písničkách,protože jejich slova dokonale vystihla to co cítím.Díky moc :-)Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.