Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Stavovská promluva pro manžele a snoub. (jedna z misijních promluv - plné znění)
4.díl série Lidové misie Radešínská Svr. zobraz všechny díly série ¦ « 0.díl série « ¦ « předcházející 3.díl série ¦ následující 5.díl série»
Délka: 42 min.
Produkce: Stanislav Černý (telefon: 566675154),
Natočeno:
Přidáno: 3.4.2006
Číslo titulu: 51 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.50 (Počet hodnotících: 4)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Stavovská promluva pro manžele a snoub. Popis: Promluva jáhna Ladislava Kince
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: lidové misie, jáhen Ladislav Kinc, kázání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=51 - díky!
Stavovská promluva pro manžele a snoub. (42 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Stavovská promluva pro manžele a snoub. 103 MB 340 kb/s wmv
Stavovská promluva pro manžele a snoub. 44 MB 150 kb/s wmv
Stavovská promluva pro manžele a snoub. 453 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 14.1.2013
Napsal(a): RE: Pepa Milý Pepo, pokud vím, tak prameny ze kterých jáhen Ladislav Kinc čerpal jsou celkem tři: 1. Teoretické studimu rodiné problematiky, 2. Vlastní zkušenosti (je manželem, a otcem myslím že šesti dětí, 3. Zkušenost stovek lidí, se kterými se při svém působení setkává. Souhlasím s Vámi, že "káže" dobře. Z vlastní zkušenosti vím, že dokáže zaujmout i mladé lidi. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Pepa Vloženo: 13.1.2013
Napsal(a): Nazdar Karlos,dík za odkaz!Kdepak pan jáhen bere ta svá moudra?Asi ve své ješitnosti...a proto má nejlepší kázání široko daleko...akorát tak pro starý tety a strejce!
Jméno: karel Vloženo: 13.1.2013
Napsal(a): tak to káže ten pravej....SVATÝ OTEC!!!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.