Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Druhý příchod Jana Wericha (Pochybujte, nevěřte, nesouhlaste...)
Délka: 12 min.
Produkce: Libor Zajíček (www.liborzajicek.wz.cz),
Natočeno:
Přidáno: 19.12.2005
Číslo titulu: 5 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.57 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Druhý příchod Jana Wericha Popis: Slovo se stalo tělem. Démon laskavého humoru opustil své temné doupě a je opět mezi námi. (Rozhodně nejde o to, abyste očekávali nového mesiáše, ale o zamyšlení nad postoji, které jsou nám Čechům vlastní - některé jsou dobré, jiné... Sami přemýšlejte..)
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Jan Werich, fikce, humor, úvaha,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=5 - díky!
Druhý příchod Jana Wericha (12 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Druhý příchod Jana Wericha 28 MB 340 kb/s wmv
Druhý příchod Jana Wericha 12 MB 150 kb/s wmv
Druhý příchod Jana Wericha 125 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.1.2009
Napsal(a): Jakube, už to asi nepůjde ho pozdravovat, leda jednou v nebi, pokud se tam dostaneme my i on... Takže pracuj na tom (alespoň ze své strany). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Kubix97 Vloženo: 22.12.2008
Napsal(a): Dobrý den já jsem Jakub Mendel a bydlím v České Lípě a má adresa domu je Jana Wericha 2349 a já jsem trochu zhledal a zjistil jsem že má adresa je pojmenována po nějakém muži a ak jsem zjistil že se jmenuje Jan Werich a proto jestli vůbec ještě žije tak ho odemne pozdravujte jo a je mi 11let narodil jsem se 19.6.1997 naschledanou.
Jméno: Vloženo: 8.3.2008
Napsal(a): Ono je to i v popisu titulu: "Rozhodně nejde o to, abyste očekávali nového mesiáše, ale o zamyšlení nad postoji, které jsou nám Čechům vlastní - některé jsou dobré, jiné... Sami přemýšlejte."
Jméno: Jirka Č. Vloženo: 8.3.2008
Napsal(a): Frigo, nezlob se, ale asi jsi přehlédl klíčová slova přiřazená k tomuto titulu: humor, fikce.
Jméno: Frigo Vloženo: 8.3.2008
Napsal(a): Co je to za blábol? To nás přivede ke spáse?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.