Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Dějiny poutního místa Medžugorie (Záznam vyprávění Olgy Merkovičové z Medžugorie pro poutníky)
Délka: 0.0 min.
Produkce: Jiří Skopalík,
Natočeno:
Přidáno: 24.3.2010
Číslo titulu: 499 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.32 (Počet hodnotících: 20)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Dějiny poutního místa Medžugorie Popis: Paní Olga Merkovičová žije již řadu let v Medžugorii, viz její svědectví o vlastním životě, které je součástí titulu “Medžugorie (1996 – prosinec)” – srov. související tituly, a vypráví poutníkům z České republiky o historii tohoto poutního místa. Záznam uvádíme jako zajímavý dokument a v žádném případě jím nechceme předjímat rozhodnutí Církve o pravosti či nepravosti “zjevení Panny Marie” v Medžugorii.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: pouť, historie, Maria, Medžugorie,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=499 - díky!
Olga Merkovičová vypráví o Medžugorii (77 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Olga Merkovičová vypráví o Medžugorii 877 MB 1600 kb/s wmv
Olga Merkovičová vypráví o Medžugorii 187 MB 340 kb/s wmv
Olga Merkovičová vypráví o Medžugorii 80 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 16.5.2010
Napsal(a): RE: LENKA POLESNÁ Ano, poutí do Medžugorie je celá řada, po zadání do Googlu jsem našel např. tento seznam připravovaných poutí: www.medjugorje.ws/cs/poute. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: LENKA POLESNÁ Vloženo: 16.5.2010
Napsal(a): DOBRÝ DEN CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JESTLI SE POŘÁDAJÍ ZÁJEZDY Z ČESKÉ REPUBLIKY DO MEDŽUGORIE.MÁ RODINA BY MĚLA VELKÝ ZÁJEM. MUŽU POPROSIT O NĚJAKÉ INFORMACE. MOJE ADRESA JE LENKA POLESNÁ, VAJDOVA 613, KUTNÁ HORA ČESKÁ REPUBLIKA, PSČ. 284 01 DĚKUJI A PŘEJI BOŽÍ POŽEHNÁNÍ. A DĚKUJIDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.