Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Charismatici – beseda v Ondřejově (diskutují P. Michael Slavík, P. Václav Malý a další...)
Délka: 122 min.
Produkce: Jiří Skopalík,
Natočeno:
Přidáno: 22.8.2009
Číslo titulu: 498 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.11 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Charismatici – beseda v Ondřejově Popis:

Záznam besedy na téma “Charismatici” konané v Ondřejově 22.9.1995. Diskutují katoličtí kněží P. Michael Slavík (z Katolické teologické fakulty Karlovy univerzity) a P. Václav Malý, docent Evangelické teologické fakulty Karlovy univerzity Jan Štefan, pastor Dan Drápal a evangelický farář Pavel Klimecký.


Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: biskup Václav Malý, P. Michael Slavík,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=498 - díky!
Beseda “Charismatici” (122 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Beseda “Charismatici” 1385 MB 1600 kb/s wmv
Beseda “Charismatici” 295 MB 340 kb/s wmv
Beseda “Charismatici” 126 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Kristina Vloženo: 12.1.2010
Napsal(a): Chci vyjádřit politování nad tím, že zde na křesťanských stránkách kritizuji druhé lidi. Spíš jsem měla říct svůj názor na tuto problematiku, ale to se mi nechtělo.
Jméno: Kristina Vloženo: 31.12.2009
Napsal(a): Jak se dívám zleva na ty diskutující: tak první zleva je trochu pokrytecký a nafoukaný, druhý je legrační rejpal, který o Boha moc nestojí, ten třetí je normální, pak následují dva moderátoří, celkem schopní, další člověk by rád poučoval a když vysloví ty chytré myšlenky, tak se vždy velmi pokorně opře o opěradlo a pokorně mlčí. A ten pátý diskutující, ten je něco jako páté kolo u vozu, hodný člověk, škoda, že má jen zajímavé nápady, ale žádné názory. Takže jediný normální je ten diskutující třetí zleva.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 27.12.2009
Napsal(a): RE: Marie Originál je přepisem ze staré VHS - zkuste si přehrát nejvyší nabízenou kvalitu (1600 kb/s) - to je prakticky kvalita originálu. Lepší v tomto případě nemáme. Ale dle mého názoru i to, co člověk slyší (když obraz je nic fakt nic moc) stojí v tomto případě za to. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Marie Vloženo: 1.12.2009
Napsal(a): to nejde poslouchat ,šumí to a není moc vidět,kde je chyba?
Jméno: Vloženo: 13.11.2009
Napsal(a): Díky. Více takových záznamů. Můžu případně pomoci při jejich zpracování: libore@volny.czDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.