Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Pohřeb arcibiskupa Vaňáka (Záběry z pohřbu arcibiskupa)
Délka: 186 min.
Produkce: Vincenc Chvatík,
Natočeno:
Přidáno: 12.5.2009
Číslo titulu: 467 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.32 (Počet hodnotících: 28)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Pohřeb arcibiskupa Vaňáka Popis: Arcibiskup František Vaňák byl pohřben 23.9.1991 na Svatém Hostýně, o jehož zvelební se zasloužil.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: pohřeb, Olomouc, Hostýn,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=467 - díky!
Pohřeb arcibiskupa (186 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Pohřeb arcibiskupa 453 MB 340 kb/s wmv
Pohřeb arcibiskupa 193 MB 150 kb/s wmv
Pohřeb arcibiskupa 2124 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Evžen Vloženo: 2.8.2010
Napsal(a): Zajímavý dokument. Je dobře, že tady je. Například i pro lidi, kteří už o. arcibiskupa neznali a při tom, o něm ví díky jeho hrobu na sv. Hostýně.
Jméno: Radek (TV-MIS.cz) Vloženo: 1.6.2009
Napsal(a): RE: Josef Zkoušel jsem nejkvalitnější soubor stahovat v různých webových prohlížečích a Vámi popisované problémy se vyskytly pouze u starších verzí prohlížeče Internet Explorer. Vše je asi způsobeno velikostí souboru se kterou si IE neporadí. Prosím použijete jiný prohlížeč například Mozilla Firefox nebo Opera, u kterých byla funkčnost ověřena. Návod na instalaci prohlížeče Mozilla Firefox.
Jméno: Josef Vloženo: 1.6.2009
Napsal(a): Soubor v nejlepší kvalitě (datový tok 1600 kb/s)nejde spustit ani stáhnout.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 26.5.2009
Napsal(a): Nyní by již měly být vpořádku všechny nabízené soubory. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 20.5.2009
Napsal(a): Díky za upozornění. Soubor v nejlepší kvalitě (datový tok 1600 kb/s) se již snad podařilo opravit, na dalších se pracuje. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Andrle Vloženo: 18.5.2009
Napsal(a): Pěkný dokument, škoda jen, že nelze stáhnout celý a to v žádné kvalitě. Asi se stala chyba při vkládání.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.