Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Setkání na lavičce v parku (scénka s rabínem, knězem a bezdomovcem)
Délka: 18 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 31.1.2010
Číslo titulu: 461 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.22 (Počet hodnotících: 57)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Setkání na lavičce v parku Popis: Ve veselé scénce hrají kněží a jáhen z Valašských Klobouk.
Související tituly: Hodina náboženství, Ivan na misiích,
Klíčová slova: farnost, legrace, humor, Valašské Klobouky, P. Karel Janíček, P. Stanislav Zatloukal, P. František Dostál,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=461 - díky!
Setkání na lavičce v parku (18 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Setkání na lavičce v parku 202 MB 1600 kb/s wmv
Setkání na lavičce v parku 44 MB 340 kb/s wmv
Setkání na lavičce v parku 19 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Jikra Č. Vloženo: 29.7.2011
Napsal(a): Opravdu velmi pěkné. Stojí za to se na to podívat. Taková oddechovka.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 6.2.2011
Napsal(a): RE: Inu jde o live nahrávku - má díky tomu atmosféru, kteru by scénka bez diváků neměla. Já sám rozumím veškéremu mluvenému textu - nemám pocit, že by to bylo nesrozumitelné. Ale každopádně budeme rádi, pokud nám nabídnete nebo zprostředkujete ještě lepší tvorbu pro TV-MIS.cz. My vytváříme a provozujeme především systém, který je k dispozici pro druhé - a pak záleží na tom, co kdo nabídne. A nemyslím, že by právě tento titul byl nějaký nekvalitní - i když samozřejmě zlepšovat se dá stále. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Vloženo: 6.2.2011
Napsal(a): Prosím pěkně,jak to můžete takto dát do veřejné tv sítě_Vždyť tomu není rozumět,zvuk je naprosto znehodnocem hlukem z hlediště.Přece pro tv by se to dalo netočit bez diváků a s klopovými mikrofony,protože scénka je dobrá.Proč takto kazíte úroveň křesť.televiz.tvorby? Václav 605724404



Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.