Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Jan Křtitel (dokument o biblické postavě)
Délka: 18 min.
Produkce: BTS (Bernartické telev. stud.),
Natočeno:
Přidáno: 7.3.2006
Číslo titulu: 45 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.94 (Počet hodnotících: 35)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Jan Křtitel Popis: Mezi těmi, kdo se narodili z ženy, nepovstal nikdo větší než Jan Křtitel. Přišel aby připravil cestu... Jaká jsou fakta, která o něm podává Bible a jak tuto postavu vidí dnes mladí lidé? (Některé názory z lidu jsou poněkud kontroverzní, ale snad mohou být námětem k zamyšlení, diskuzi, nebo některé alespoň k zasmání.)
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: mládež, Jan Křtitel, bible,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=45 - díky!
Jan Křtitel (18 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Jan Křtitel 40 MB 340 kb/s wmv
Jan Křtitel 18 MB 150 kb/s wmv
Jan Křtitel 175 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Tomáš Vloženo: 22.3.2008
Napsal(a): Náhodou jsem na tento film narazil a poznal jsem v něm dva aktéry Dominka a Honzu Michálkovi. Kontakt na Honzu je k nalezení zde: http://www.melantril.cz/kontakt.php
Jméno: MgA.JAN BRICHCIN Vloženo: 12.2.2008
Napsal(a): Milí kolegové, jsem režisér ČT Jan Brichcín a připravuji dokument o Janu Křtiteli pro cyklus SVĚTCIaSVĚDCI. Hledáním materiálu na NETu jsem šťastnou náhodou či vedením SHORA našel Vaše stránky a pěkný film o JK. Rád bych Vás požádal o povídání PROČ Vás zaujal právě Jan Křtitel. Prosím o možnost setkání a rozhovoru, případně použití ukázek z Vašeho filmu. Pokud Vám nečiní potíže se mi ozvat na tel.: 736642839,mail:brijan@centrum.cz upřesním podrobnosti. Natáčení je určeno na dny 18.a19.2.2008, což určuje produkce ČT. Věřím, že pokud je to v BOŽÍM PLÁNU, budeme mít i cestu k sobě. Těším se na Vás! JB
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 12.2.2008
Napsal(a): Pane režisére, díky za Váš zájem. Začal jsem již pátrat po kontaktu na tvůrce - napsal jsem maily těm, kteří od nich titul pro TV-MIS.cz před časem zprostředkovali. Pokud se to podaří, ozvu se já, nebo přímo oni... Srdečně zdraví P. Pavel ZahradníčekDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.