Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Adoráre: Vánoční koncert 2008 (záznam nejen vánočního koncertu křesťanské skupiny)
Délka: 99 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 7.1.2011
Číslo titulu: 449 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.64 (Počet hodnotících: 7)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Adoráre: Vánoční koncert 2008 Popis: Křesťanská skupina Adorare a její vystoupení ve farním kostele ve Valašských kloboukách 28.12.2008. Kompletní záznam vánočního koncertu.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně, Valašské Klobouky, koncert, Adorare (hudební skupina),

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=449 - díky!
Adoráre: Vánoční koncert 2008 (0.0 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Adoráre: Vánoční koncert 2008 1097 MB 1600 kb/s wmv
Adoráre: Vánoční koncert 2008 239 MB 340 kb/s wmv
Adoráre: Vánoční koncert 2008 103 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 22.6.2011
Napsal(a): RE: David Mádr Nepřiřadil jste, prosím, tento komentář omylem k nějakému jinému titulu než jste zamýšlel? Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Vloženo: 17.6.2011
Napsal(a): Teda, že ti moc nerozumím... :-)
Jméno: David Mádr Vloženo: 17.6.2011
Napsal(a): M: já myslím, že nechápete, v čem je ten hlavní problém. Já sám bych řekl asi to, že celá věc je podávána příliš jednostranně. Osobně jsem přesvědčen, že trend je přesně opačný. Nechápu autora výše, že může používat takové termíny: to je až trošku demagogické ne? Přestože osobně mám někdy sto chutí být také demagogický, snažme se prosím přidžet věcného problému. Stejný problém vidím s podobnoukauzou, která se řešila posledně http://livescreens.cz/ zde - a opět tatáž písnička! Je to až úsměvné :-/Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.