Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Návrat ztraceného syna (moderně pojaté podobenství - muzikál)
Délka: 42 min.
Produkce: Milan Otáhal,
Natočeno:
Přidáno: 2.4.2009
Číslo titulu: 443 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.62 (Počet hodnotících: 42)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Návrat ztraceného syna Popis: Jeden člověk měl dva syny. Ten mladší řekl otci: ,,Otče, dej mi díl majetku, který mi připadá." On jim rozdělil své jmění. Po nemnoha dnech mladší syn všechno zpeněžil... Slavné podobenství, podle představy mládeže v Kobylí - formou veselého divadelního muzikálu.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor, bible, svátost smíření, divadlo, Kobylí, podobenství,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=443 - díky!
Návrat ztraceného syna (42 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Návrat ztraceného syna 473 MB 1600 kb/s wmv
Návrat ztraceného syna 101 MB 340 kb/s wmv
Návrat ztraceného syna 43 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Pavel Husák, Těšany Vloženo: 4.9.2009
Napsal(a): Skvělé!
Jméno: Hanzelka Vloženo: 3.5.2009
Napsal(a): Vinikající jen tak dál. Měli by si z Vás vzít příklad televizní stanice a přestat s těmi AMERICKÝMI KRVÁKY.
Jméno: Kája Mařík Vloženo: 8.4.2009
Napsal(a): Výborně, gratuluji, moc se mi to líbilo. Sand jen kamera by se mohla trochu vylepšit, ale to je maličkost. Pochvala hlavně režii! Díky a mnoho štěstí do dalších kusů. Kája
Jméno: Oggie Vloženo: 7.4.2009
Napsal(a): Tak jsem to skouknul a musím říct, že mě to moc zaujalo. Skvěle zpracovaný klasický příběh, pěkně napasováno na dnešní dobu. Jen tak dál! Budu se těšit na další kousky :o) Oggie
Jméno: P.František Cinciala, holešovský děkan Vloženo: 7.4.2009
Napsal(a): Jsem skutečně rád a mám v srdci pěkný pocit, že Církev žije i v dnešní době v srdcích mladých lidí... přeji Vám hodně pěkných děl a Boží požehnání... ze srdce žehná o. Fracin
Jméno: Vloženo: 7.4.2009
Napsal(a): Moc pěkné. Díky.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.