Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Pochod pro život 2009 (Přijeďte také Vy 28.3.2009 do Prahy!)
Délka: 2.0 min.
Produkce: Hnutí Pro život ČR (www.prolife.cz),
Natočeno:
Přidáno: 4.3.2009
Číslo titulu: 442 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.55 (Počet hodnotících: 28)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Pochod pro život 2009 Popis: Mnoho špatných věcí by se nemuselo dít, kdyby bylo méně lidí lhostejných... Shlédněte klip a pak přijeďte podpořit dobrou věc! Více informací o letošním Pochodu pro život najdete na www.prolife.cz. Srdečně Vás zveme i jménem TV-MIS.cz!
Související tituly: Němý výkřik, Svoboda volby,
Klíčová slova: potrat, interupce, morálka, reklama, hnutí Pro life,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=442 - díky!
Pochod pro život 2009 (2.0 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Pochod pro život 2009 19 MB 1600 kb/s wmv
Pochod pro život 2009 4.8 MB 340 kb/s wmv
Pochod pro život 2009 2.2 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Julius Vloženo: 6.12.2009
Napsal(a): Velka vyzva pre nas vsetkychDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.