Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
O Radosti (v době totality i nyní - již řadu desetiletí...)
Délka: 24 min.
Produkce: Studio TELEPACE (www.telepace.cz),
Natočeno:
Přidáno: 3.8.2009
Číslo titulu: 438 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.18 (Počet hodnotících: 36)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - O Radosti Popis: Nikoliv v Americe, ale na Americe - na samotě v Orlických horách - se každé prázdniny již řadu desetiletí koná tábor "Radost". P. František Fráňa zvaný Tišek, P. Martin Holík (kdysi tajně vysvěcení kněží) a řada dalších spolupracovníků ho vedli ještě v době, kdy tím riskovali řadu let vězení. Již asi nikdo přesně nespočítá, kolik "absolventů" tohoto tábora se stalo kněžími, řeholníky, řeholnicemi, ale také dobrými křesťanskými rodiči, politiky...  
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: mládež, dějiny - doba komunismu, P. Martin Holík, P. František Fráňa (Tišek),

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=438 - díky!
O Radosti (24 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
O Radosti 269 MB 1600 kb/s wmv
O Radosti 58 MB 340 kb/s wmv
O Radosti 25 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Štěpka Vloženo: 2.9.2010
Napsal(a): Zdravím a moc děkuji za nádherné video o historii Radosti. Škoda, že není ještě delší ... :-) Zdraví a vzpomíná Štěpán Stráník (původně Letohrad)
Jméno: Hampel Vloženo: 2.9.2009
Napsal(a): Tábor Radost je tu stále a doufejme, že stále bude i pro další generace. Neboť je to opravdu Boží dílo :-) Díky
Jméno: Pavel Lukeš alias Oggie alias po americku Din Vloženo: 10.8.2009
Napsal(a): Díky moc Studiu Telepace a TV-Mis za zprostředkování vzpomínky na tábor, který jsem mohl několikrát na vlastní kůži prožít. Rád jsem zase viděl mnohé známé tváře a připoměl si ideály, který tábor Radost nese. Myslím, že dal do značné míry směr tomu, co teď dělám a a jaký jsem. Bohu díky za to! Zdravím tímto o. Tiška, o. Martina, Rolfa a další, pokud sem zavítají :o) Dingo
Jméno: Michal Šebera Vloženo: 5.8.2009
Napsal(a): V roce 2004 jsem se účastnil "2. běhu" a velice rád na těch 14 dní vzpomínám. Setkání s panem proboštem Krátkým, pout do Králík a další krásné zážitky.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 25.4.2009
Napsal(a): Tábora Radost jsem se čtyřikrát zúčastnil (měl jsem táborovou přezdívku Agro). Při sledování dokumentu jsem zavzpomínal na to, jaké to bylo před téměř třiceti lety... Srdečně zdraví P. Pavel ZahradníčekDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.