Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
1. svaté přijímání - Lačnov 2005 (12.6.2005)
Délka: 62 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 13.11.2010
Číslo titulu: 435 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.83 (Počet hodnotících: 6)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - 1. svaté přijímání - Lačnov 2005 Popis: Záznam slavnosti.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kázání, Valašské Klobouky, mše svatá, Lačnov, P. Karel Janíček,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=435 - díky!
1. svaté přijímání - Lačnov (62 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
1. svaté přijímání - Lačnov 703 MB 1600 kb/s wmv
1. svaté přijímání - Lačnov 150 MB 340 kb/s wmv
1. svaté přijímání - Lačnov 64 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 24.11.2010
Napsal(a): RE: Lačnovian Těší nás, že o videa je zájem i v zahraničí :-) Dnes jsme přidali ještě 1. sv. přijímání z Valašských Klobouk. Srdečně zdraví P. Pavel Zaharadníček OMI
Jméno: Lačnovian Vloženo: 21.11.2010
Napsal(a): S potesenim jsem si prehral sv.prijimani deti z Lacnova. Pripominam si v cizine jak bylo krasne nase prvni svate prijimani. Myslim na vsechny pratele, spoluzaky z Lacnova, pozdravuji a preji jim vse nejlepsi. Buh s Vami a s Lacnovem! Mirek BalvinDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.