Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Inge & Jorgen (mikrokomedie - nebo spíš technokomedie?)
Délka: 14 min.
Produkce: 3KOWS entertajnment (www.krava.net), XXL Blues Film (www.xxlmusic.cz),
Natočeno:
Přidáno: 13.1.2006
Číslo titulu: 43 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.33 (Počet hodnotících: 20)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Inge & Jorgen Popis: Dva němci na dovolené (takové nákupní) v ČR. Prý vůbec první technokomedie...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor, hraný film, techno, komedie,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=43 - díky!
Inge & Jorgen (14 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Inge & Jorgen 36 MB 350 kb/s wmv
Inge & Jorgen 14 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: Inge & Jorgen 100 MB 960kb/s  avi

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Luboš Vloženo: 8.5.2006
Napsal(a): Příšerná kvalita obrazu!! Co s tím???
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 8.5.2006
Napsal(a): Re Luboš: Luboši, jaký datový tok jste si mezi nabízenými možnostmi vybral? Pokud streaming 26kb/s tak máte pravdu. Při tomto datovém toku to ani lepší být nemůže (ale zase může sloužit jako pomůcka pro rychlou orientaci o co jde). Pokud si stahnete avi s datovým tokem 960kb/s bude to sice trochu déle trvat, ale kvalita bude lepší (to samozřejmě platí, pokud máte rychlý internet, s vytáčeným připojením opravdu jinou možnost než 26 kb/s nemáte). Každopádně doporučuji si pročíst informace v nápovědě. Srdečně zdraví P. Pavel ZahradníčekDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.