Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Biskupské svěcení Mons. Jana Baxanta (Litoměřice 22.11.2008)
Délka: 125 min.
Produkce: TV NOE (www.tv-noe.cz),
Natočeno:
Přidáno: 26.1.2009
Číslo titulu: 427 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.59 (Počet hodnotících: 16)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Biskupské svěcení Mons. Jana Baxanta Popis: Biskupské svěcení nového litoměřického biskupa Mons. Jana Baxanta. Svěcení proběhlo 22.11.2008 v katedrále sv. Štěpána v Litoměřicích. Světil pražský arcibiskup kardinál Miloslav Vlk.
Související tituly: Biskupská primice Mons. Jana Baxanta,
Klíčová slova: kardinál Miloslav Vlk, Litoměřice, biskup Jan Baxant,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=427 - díky!
Biskupské svěcení Jan Baxant 1 (70 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Biskupské svěcení Jan Baxant 1 169 MB 340 kb/s wmv
Biskupské svěcení Jan Baxant 1 72 MB 150 kb/s wmv
Biskupské svěcení Jan Baxant 1 791 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Biskupské svěcení Jan Baxant 2 (55 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Biskupské svěcení Jan Baxant 2 84 MB 150 kb/s wmv
Biskupské svěcení Jan Baxant 2 922 MB 1600 kb/s wmv
Biskupské svěcení Jan Baxant 2 197 MB 340 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 30.1.2009
Napsal(a): Ano naši specialisté se opravdu snaží a pracují velmi hbitě. Také já bych jim chtěl poděkovat ze rychlé odstranění problému. A Vám všem ostatním popřát příjemný a ničím nerušený poslech tohoto zajímavé záznamu. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček.
Jméno: Petr Vloženo: 30.1.2009
Napsal(a): Dobrý večer, díky za odstranění technické závady. Už i 2.díl biskupského svěcení Mons. Baxanta jsem zhlédl bez nejmenších problémů.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 28.1.2009
Napsal(a): Díky za upozornění. Naši specialisté již na základě Vašich podnětů začali tento problém řešit. Věřím, že se jej podaří v brzké době odstranit. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček.
Jméno: Petr Vloženo: 28.1.2009
Napsal(a): Dobrý večer, prosím Vás,1. díl biskupského svěcení Mons. Baxanta jsem zhlédl bez nejmenších problémů, za to u 2. dílu mi nejde zvuk,byl bych rád, kdyby jste mohli odstranit technické závady, tedy pokud ty závady jsou u Vás, ale myslím, že jo, když 1. díl mi šel bez problémů. Díky
Jméno: Pavel Vloženo: 28.1.2009
Napsal(a): 1. díl úplně skvělý, ale 2. díl mi již nejde vůbec pustit a nevím čím to je, když 1. díl jsem sledoval normálně na nejvyšší kvalitu. Děkuji za informace!Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.