Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Svěcení kostela sv. Ducha na Šumné (Záznam svěcení kostela)
Délka: 89 min.
Produkce: TV NOE (www.tv-noe.cz),
Natočeno:
Přidáno: 12.1.2009
Číslo titulu: 426 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.30 (Počet hodnotících: 20)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Svěcení kostela sv. Ducha na Šumné Popis: Záznam svěcení kostela na Šumné 14.9.2008. Kostel je zasvěcen Duchu svatému. Světil brněnský biskup Vojtěch Cikrle. Výstavba byla dokončena r.2008. Svěcení proběhlo na svátek Povýšení svatého kříže. Kostel byl postaven podle návrhu Ing. arch. Marka Štěpána. Iniciátorem byl P.Marek Dunda. Film natočila křesťanská televize Tv Noe.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: FATYM, P. Marek Dunda, biskup Vojtěch Cikrle, Šumná, svěcení kostela,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=426 - díky!
Svěcení kostela sv. Ducha - Šumná (89 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Svěcení kostela sv. Ducha - Šumná 215 MB 340 kb/s wmv
Svěcení kostela sv. Ducha - Šumná 92 MB 150 kb/s wmv
Svěcení kostela sv. Ducha - Šumná 1007 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: DK Vloženo: 17.6.2009
Napsal(a): Je dobře, že Šumná má svůj kostel. Jen, ve Štítarech chodí čím dál tím míň lidí. :-(
Jméno: Vloženo: 19.1.2009
Napsal(a): MOC SE MITO LIBYLO ALE ZE PAK PRSELODoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.