Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Mlata na Bílendě (historie bitvy v brněnským hantecu)
Délka: 14 min.
Produkce: Libor Zajíček (www.liborzajicek.wz.cz),
Natočeno:
Přidáno: 13.1.2006
Číslo titulu: 41 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.86 (Počet hodnotících: 18)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Mlata na Bílendě Popis: Po důkladném filologickém, filozofickém... úvodu následuje výklad historie bitvy na Bílé hoře (1620 nebo tak ňák) v brněnským hantecu, zaznamenanej (prej) v brněnský hospodě u Šuláka.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: legrace, humor,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=41 - díky!
Mlata na Bílendě (14 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Mlata na Bílendě 13 MB 128 kb/s wma
Mlata na Bílendě 6.6 MB 64 kb/s wma
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 2.8.2011
Napsal(a): Re: Jikra Č. Ano. Ještě pár nahrávek od stejného autora máme. Snad se je také časem podaří dát na TV-MIS.cz - trochu jsme na ně pozapomněli. Zdraví P. Pavel Zahradníček OMI
Jméno: Jikra Č. Vloženo: 29.7.2011
Napsal(a): Existují ještě nějaké jiné podobné nahrávky?
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 3.3.2006
Napsal(a): RE Johnnie Wolker: Máte pravdu, nahrávka je asi tak autentická, jako jsou autentické historické materiály dochované po Járovi Cimmermannovi. A to možná ještě nevíte, že všechny tři postavy namluvil jeden Libor Zajíček, který jenom pokaždé trochu jinak chrchlá :-) Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: JOHNNIE WALKER Vloženo: 1.3.2006
Napsal(a): Jak je možné, že vypravěč, kterého údajně nahráli v letech 1985 -1987, tvrdí, že za komunistů to bylo lepší?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.