Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
P. Karel Hořák - primiční mše sv. (Lačnov 2.7.2006)
Délka: 154 min.
Produkce: Vojtěch Trčka,
Natočeno:
Přidáno: 12.2.2010
Číslo titulu: 319 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.29 (Počet hodnotících: 21)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Karel Hořák - primiční mše sv. Popis: Kompletní záznam primice P. Karla Hořáka.
Související tituly: Služebník Kristův Karel Hořák,
Klíčová slova: primice, mše svatá, P. Karel Hořák, Lačnov,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=319 - díky!
P. Karel Hořák - primice I. (74 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Karel Hořák - primice I. 184 MB 340 kb/s wmv
P. Karel Hořák - primice I. 78 MB 150 kb/s wmv
P. Karel Hořák - primice I. 860 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
P. Karel Hořák - primice II. (77 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Karel Hořák - primice II. 192 MB 340 kb/s wmv
P. Karel Hořák - primice II. 82 MB 150 kb/s wmv
P. Karel Hořák - primice II. 900 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: P.Petr Dokládal farář Vloženo: 12.6.2010
Napsal(a): Deo Gratias! S otcem Karlem jsem se seznámil dnes v den památky Neposkvrněného Srdce Panny Marie na svatém Hostýně. Chci moc poděkovat, že jsem jej mohl poznat a koncelebrovat s ním mši svatou. Udělal na mne hluboký dojem svým neobyčejně milým, laskavým a krásným přístupem k farníkům a ministrantům. Jsem velmi rád, že jsem slyšel kněze, který oslovuje Pannu Marii MAMINKO. Moc ti děkuji otče Karle a žehnám Tobě a všem tvým svěřeným ovečkám o které tak krásně pečuješ. AVE P.Petr
Jméno: Petr Vloženo: 19.2.2010
Napsal(a): Otec Kája Hořák, vyjímečný člověk i kněz v jedné osobě, začínal svou kněžskou dráhu jako kaplan v naší farnosti sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. Jeho nakažlivý úsměv, dobrota a lidový přístup si dokázaly najít cestu i do těch nejzatvrzelejších srdcí. V naší farnosti zanechal nesmazatelnou stopu opravdového a radostně prožívaného kněžského života. Otče Kájo, vřelé díky a přeji hodně síly a Božího požehnání v Tvé náročné službě v dalších působištích. Záznam z primice je nádhera a vřele doporučuji ke shlédnutí!



Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.