Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Směr Velehrad 2003 (legrace + puchýře + přátelé + ... = pouť)
Délka: 85 min.
Produkce: Oggie studio (oggie[uzenáč]tv-mis.cz),
Natočeno:
Přidáno: 12.12.2005
Číslo titulu: 3 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.31 (Počet hodnotících: 15)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Směr Velehrad 2003 Popis: Každý rok koncem srpna se putuje pěšky z Vranova nad Dyjí, Znojma a dalších směrů na Velehrad. Prožijte s námi (nejen legraci) putování 2003 díky Oggie studiu, které vyrobilo tento "velkofilm" a dodává: "Je to můj první filmový počin. Teď už jsem nejen technicky, ale i způsobem pojetí trochu jinde..." My však říkáme: "Je to bezva úletovej film, díky za něj..."
Související tituly: Velehrad 2001, Pojďte s námi, Pěší pouť Velehrad 2007 - audio live, Star Velehrad - Epizoda 2007 - full, Star Velehrad - Epizoda 2007 - half time,
Klíčová slova: Znojmo, Velehrad, pouť, pěší putování, Vranov nad Dyjí, legrace,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=3 - díky!
Směr Velehrad 2003 - film (85 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Směr Velehrad 2003 - film 208 MB 340 kb/s wmv
Směr Velehrad 2003 - film 89 MB 150 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: Směr Velehrad 2003 - film 651 MB 1050kb/s  avi

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.