Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
ActIv8 (pozvánka na setkání mládeže Velehrad 2008)
Délka: 0.5 min.
Produkce: Martin Rýznar (www.paxartstudio.cz),
Natočeno:
Přidáno: 26.3.2008
Číslo titulu: 299 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.28 (Počet hodnotících: 29)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - ActIv8 Popis: Videopozvánaka na setkání slovenské a české mládeže na Velehradě ve spojení s WYD Sydney 2008 (www.activ8.cz).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Velehrad, mládež, Sekce pro mládež ČBK, světové dny mládeže, reklama,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=299 - díky!
ActIv8 - pozvánka česky (0.5 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
ActIv8 - pozvánka česky 1.0 MB 340 kb/s wmv
ActIv8 - pozvánka česky 0.5 MB 150 kb/s wmv
ActIv8 - pozvánka česky 3.5 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
ActIv8 - pozvánka slovensky (0.5 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
ActIv8 - pozvánka slovensky 1.0 MB 340 kb/s wmv
ActIv8 - pozvánka slovensky 0.5 MB 150 kb/s wmv
ActIv8 - pozvánka slovensky 3.5 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: o. Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 29.3.2008
Napsal(a): Důvodů proč Vám to nefunguje může být více: nemáte nainstalovaný Windows Media Player verze 9 nebo vyšší (dá se stáhnout z webu Microsoftu), nebo ho máte "rozdrbaný" tj. nemáte s Wind. Med. Playerem asociováno přehrávání souborů s příponou .wmv (spusťte Wind. Med. Player, klikněte na "Nástroje" v horní liště, pak "Možnosti", pak na "Typy souborů" a tam zafajfkujte soubory WMV a dejte "OK"). Také může být, že máte velmi pomalé připojení k internetu a že se soubor jen stále načítá a načítá... Vím, že nápovědy a návody k použití dnes nikdo nečte, ale kdybyste byl výjimka, nabízíme ji (viz vpravo nahoře na každé straně TV-MIS.cz). Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: macek Vloženo: 28.3.2008
Napsal(a): ale jako co se s tim má dělat dyt to nefaká !Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.