Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Kostel Bož. Milosrdenství a sv. Faustýny (dějiny vzniku poutního kostela ve Slavkovicích)
Délka: 41 min.
Produkce: Stanislav Černý (telefon: 566675154),
Natočeno:
Přidáno: 7.3.2008
Číslo titulu: 296 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.48 (Počet hodnotících: 27)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Kostel Bož. Milosrdenství a sv. Faustýny Popis: Jak se zrodila myšlenka postavit poutní kostel Božího Milosrdenenství a sv. Faustýny ve Slavkovicích? Jaké je duchovní pozadí této myšlenky? A jak byla uskutečněna? O tom vypráví P. Pavel Habrovec. Sledujte dokument a přijměte pozvání na svěcení poutního kostela a zároveň na 6. pouť k Božímu milosrdenství do Slavkovic 30.3.2008 v 15.00.
Související tituly: Poutní mše ve Slavkovicích (2004), 2. mše sv. ve Slavkovicích (2005), 4. pouť ve Slavkovicích (2006),
Klíčová slova: pouť, Boží milosrdenství, P. Pavel Habrovec, Slavkovice,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=296 - díky!
K. Božího Milosrdenství a sv. Faustýny (41 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
K. Božího Milosrdenství a sv. Faustýny 99 MB 340 kb/s wmv
K. Božího Milosrdenství a sv. Faustýny 43 MB 150 kb/s wmv
K. Božího Milosrdenství a sv. Faustýny 456 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Maruska Vloženo: 8.3.2008
Napsal(a): Z celého srdca Vám ďakujem za sprostredkovanie dokumentu : Kostol Božieho Milosrdenstva a Sv. Faustínky. Nech Vám dobrotivý Pán Boh vynahradí všetko námahu a požehná Vám za toto dielo, ktoré ste s Božou Milosťou začali a dokončili. Veľmi rada by som sa dostala k Vám na púť k Božieho milosrdentva. Verím pevne, že na príhovor P.P. Márie sa mi to podarí. Veľa milostí Vám všetkým ako aj pevné zdravie vyprosuje Mária z Banskej BystriceDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.