Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Víra (videoklip skupiny Michael)
Délka: 3.0 min.
Produkce: Michael (www.michael.cz),
Natočeno:
Přidáno: 12.2.2008
Číslo titulu: 281 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.80 (Počet hodnotících: 35)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Víra Popis: Pilotní videoklip lanškrounské skupiny Michael. Informace o skupině najdete na www.michael.cz
Skupina momentálně soutěží o možnost účasti na křesťanském festivale v Trnavě "Lumen" a každý hlas z řad českých fanoušků by jí mohl pomoci se na tento velký festival dostat. Hlasovat pro ni můžete zde!
Další klip kapely je na webu ČT zde (od 4:30 minuty pořadu).
Související tituly: Víra, Kyrie, Vstal z mrtvých,
Klíčová slova: křesťanská hudba, písně, rock, hudební videoklipy, víra, skupina Michael,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=281 - díky!
Víra (videoklip) (3.0 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Víra (videoklip) 7.3 MB 340 kb/s wmv
Víra (videoklip) 3.1 MB 150 kb/s wmv
Víra (videoklip) 34 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Aťa Vloženo: 5.1.2009
Napsal(a): Slova dobrý,srozumitelnost myslím také,styl-pro mladší generaci určitě přitahující(ke Kristu;a to je vždy dobré).Jen jedno postrádám: od"videoklipu"bych čekala přitažení diváka ke Kristu,nikoli ke zpěvákům.Díky Bohu za každé dílo ve vás,chlapy.Jděte dál.V Jeho pomazání,vždy ukazujíc na něj,nikdy na sebe-vždyť z toho roste pícha,která je pro nás pastí toho "Zlého".Bůh vám žehnej v každém díle,které Ho oslaví.Aťa.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.