Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Náš otec Ondra (Otec Andrzej Wasowicz v moravské farnosti...)
Délka: 12 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 2.6.2008
Číslo titulu: 274 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.96 (Počet hodnotících: 479)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Náš otec Ondra Popis: Nyní otec Ondra pečuje o ovečky z Kobylí, Bořetic a Vrbice.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kněz, farnost,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=274 - díky!
Náš otec Ondra (12 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Náš otec Ondra 28 MB 340 kb/s wmv
Náš otec Ondra 12 MB 150 kb/s wmv
Náš otec Ondra 128 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Neřestník Vloženo: 30.12.2012
Napsal(a): Prakticky rámcově pojatý snímek nastiňující životní milníky kněze slovanského původu. S hudbou vyznačující se neustálým figurativním opakováním až příliš připomínající postmoderní repetitivní umění.Třeba záběr na dívky, předávající faráři květiny, v člověku evokuje vnucování genderových rolí katolickou církví, jehož původ je někde na začátku ranného středověku. Autor se snaží jednoduchým grafickým zpracováním vzkřísit vytrácející se rigorózní přístup církve k novým věcem a možnostem. Při obsazení snímku počítal s generačními rozdíli diváků, ovšem rozložení rolí bude mít asi u někoho spíše opačný efekt.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.