Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Novoroční pontifikální mše svatá (biskup Pavel Posád 1.1.2008 - sestřih)
Délka: 37 min.
Produkce: Biskupství litoměřické (www.dltm.cz),
Natočeno:
Přidáno: 31.12.2008
Číslo titulu: 272 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.19 (Počet hodnotících: 13)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Novoroční pontifikální mše svatá Popis: Sestřih mše svaté, kterou v litoměřické katedrále na Nový rok 2008 sloužil litoměřický biskup Mons. Pavel Posád (obsahuje kompletní kázání biskupa Pavla Posáda).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kázání, biskup Pavel Posád, Litoměřice,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=272 - díky!
Pontifikální mše svatá (37 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Pontifikální mše svatá 91 MB 340 kb/s wmv
Pontifikální mše svatá 39 MB 150 kb/s wmv
Pontifikální mše svatá 424 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: stenly Vloženo: 28.2.2009
Napsal(a): Děkuji moc za toto novoroční požehnání panu biskupovi a současně mu posílám z Budějovic dodatečně aby ještě dloho nám šířil tato krásná poselství od Boha.Budete ještě nahrávat více jeho požehnání i v průběhu tohoto roku?Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.