Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Žehnání sochy svaté Anny (Jedlka 21.7.2007)
Délka: 81 min.
Produkce: Home videostudio Z. a R. Kakar (kakarovi[zavináč]volny[tečka]cz),
Natočeno:
Přidáno: 28.4.2009
Číslo titulu: 268 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.27 (Počet hodnotících: 3)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Žehnání sochy svaté Anny Popis: Sochu žehná a pak slouží mši svatou a káže Mons. Pavel Posád, litoměřický biskup.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kázání, biskup Pavel Posád, žehnání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=268 - díky!
Žehnání sochy svaté Anny (81 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Žehnání sochy svaté Anny 198 MB 340 kb/s wmv
Žehnání sochy svaté Anny 84 MB 150 kb/s wmv
Žehnání sochy svaté Anny 925 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.