Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy (Ořechov 24.6.2007)
Délka: 121 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 19.2.2008
Číslo titulu: 259 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.39 (Počet hodnotících: 9)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy Popis: P. Bohuslav Bláha, farář v Ořechově oslavil své zlaté kněžské jubileum 24.6.2007 ve farním chrámu Všech svatých. (záznam slavnosti)
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kněz, kázání,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=259 - díky!
Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy (121 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy 294 MB 340 kb/s wmv
Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy 126 MB 150 kb/s wmv
Zlatá primice P. Bohuslava Bláhy 1373 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Čestmír Franěk Vloženo: 20.3.2012
Napsal(a): Pan farář je vzácný člověk,kterého si velmi vážím.M.j.mu děkuji,že se mu podařilo realizovat můj návrh na obnovení okna za hlavním oltářem,které prosvětlilo ten tmavý prostor,který tam byl a který si pamatuji ještě jako dítě,kdy jsem s matkou navštěvoval kostel Všech svatých v Ořechově.Také mu děkuji za odbornou pomoc při překladech latin.textů pro knihu,kterou jsem zpracoval.Čestmír Franěk,V Újezdech 1,Medlánky,621 00 BrnoDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.