Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Světlo pro Haiti (misionář P. Roman Musil, aneb babička věnovala les...)
Délka: 25 min.
Produkce: MS video - Martin Strouhal (www.msvideo.cz),
Natočeno:
Přidáno: 21.1.2008
Číslo titulu: 258 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.58 (Počet hodnotících: 24)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Světlo pro Haiti Popis: Lékařka, sestra, fotograf a kameraman se vydali ze Zábřehu na Moravě na Haiti. Navštivte s nimi misionáře P. Romana Musila OMI. A zapojte se do pomoci, kterou začala jedna babička, když věnovala svůj les...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kněz, farnost, OMI, obláti, cestopis, misie, Česká katolická charita, Haiti, P. Roman Musil OMI, Zábřeh na Moravě,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=258 - díky!
Světlo pro Haiti (25 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Světlo pro Haiti 60 MB 340 kb/s wmv
Světlo pro Haiti 26 MB 150 kb/s wmv
Světlo pro Haiti 275 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Julius Vloženo: 6.12.2009
Napsal(a): Velmi nazorna skola pokory pre nas vsetkych
Jméno: jířa Musilová Vloženo: 7.6.2009
Napsal(a): pozdravuji tímto mého jmenovce, ať se mu daří naplňovat i za mne poselství!!!!
Jméno: Hannah Vloženo: 26.5.2009
Napsal(a): Je úžasné, že tam otec Roman skutečně každodenně bojuje o setrvání a budu se modlit, aby co nejdéle vítězil. Měla jsem radost, když jsem viděla ve filmu svou spolužačku Věrku, lékařku. Zajímalo by mne, zda je ještě nyní na Haiti. Svým způsobem máme těm chudým Haiťanům co závidět. Kéž bych mohla nějak pomoci. Prozřetelnost je mocná. Díky za film.
Jméno: Zdenka Vloženo: 12.6.2008
Napsal(a): Děkuji P. Bohu,že si vybral naši dceru, která půl roku na Haiti působila,/viz blog Deník z Haiti/.Ve svém srdci si přivezla pokoru a klid,do života je obohacena o mnoho poznatků a prožitků. Pro Otce Romana vyprošuji zdraví a požehnání do další práce.
Jméno: krajnost Vloženo: 3.2.2008
Napsal(a): Monika: to jo. A jak je těžké vzdát se vlastního pohodlí.. :|
Jméno: monika Vloženo: 27.1.2008
Napsal(a): Je to hrozne, jak takto lide mohou zit. Pro nas je to nepredstavitelne. U nas si lide stale jen stezuji, stale jim neco chybi, a pritom maji dostatek vseho. V nasi zemi (jiste i v ostatnich zemich) velmi stoupaji naroky lidi. Podle meho nazoru, zivot je uplne o necem jinem, nez ho zijeme.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.