Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Kardinál Josef Beran z Říma (jeho poslední poselství do Čech...)
Délka: 6.3 min.
Produkce: archiv E. Policera, Jan Policer (policer.jan[zavináč]post.cz), Vatikánský rozhlas,
Natočeno:
Přidáno: 13.12.2007
Číslo titulu: 218 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.57 (Počet hodnotících: 23)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Kardinál Josef Beran z Říma Popis: Pražský arcibiskup kardinál Josef Beran ze svého exilu v Římě pronáší své poslední poselství k českému národu prostřednictvím Vatikánského rozhlasu 25.1.1969. Z archivu E. Policera.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Řím, vysokoškoláci, kardinál Josef Beran,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=218 - díky!
Kardinál Josef Beran z Říma (6.3 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Kardinál Josef Beran z Říma 2.9 MB 64 kb/s mp3
Kardinál Josef Beran z Říma 5.8 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 12.6.2009
Napsal(a): Díky. Datum je již na základě vašeho pátrání opraveno. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Jakub Vloženo: 8.6.2009
Napsal(a): Podle knihy Velká mše(1970) jde nejspíše o datum 25. ledna 1969
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 9.1.2009
Napsal(a): Petře, díky za Váš postřeh. Zatím se však nepodařilo určit správné datum natočení tohoto poselství kardinála Berana. Ještě jednou Vám však děkuji za nalezení této nepřesnosti. Srdečně zdraví P. Pavel Zahradníček
Jméno: Petr Vloženo: 12.11.2008
Napsal(a): 19. ledna 1969 se na Václavském náměstí v Praze sebeobětoval Jan Palach. V popisu k poselství kardinála Berana z Vatikánu je uveden listopad 1968. Ve zvuku však Otec kardinál hovoří o Janu Palachovi. Nedokáži si tzo vysvětlit.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.