Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Kardinál Trochta: Poselství z Říma (1968 - přenášeno Vatikánským rozhlasem)
Délka: 11 min.
Produkce: archiv E. Policera, Jan Policer (policer.jan[zavináč]post.cz), Vatikánský rozhlas,
Natočeno:
Přidáno: 26.2.2008
Číslo titulu: 210 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.21 (Počet hodnotících: 12)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Kardinál Trochta: Poselství z Říma Popis: Kardinál Štěpán Trochta, litoměřický biskup hovoří v rádiu Vatikán, když mu bylo v 60 letch minulého století umožněno vycestovat do Říma... Nahrávka z archivu E. Policera.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Řím, kardinál Štěpán Trochta,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=210 - díky!
Kardinál Trochta: Poselství z Říma (11 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Kardinál Trochta: Poselství z Říma 5.0 MB 64 kb/s mp3
Kardinál Trochta: Poselství z Říma 9.9 MB 128 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Roman Heřman Vloženo: 26.5.2008
Napsal(a): Pozdrav Pán Bůh, jsem z litoměřické diecéze, kde pan kardinál byl jejím biskupem, a moc si jeho osobnosti a odvahy, v tak těžké době, vážím. A také děkuji za jeho nahrávky zde uložené, a samozřejmě se o ně zajímám. R. H. (Kosmonosy) :-)Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.