Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Český Banát - umírající komunita (o století zpět bez stroje času...)
Délka: 15 min.
Produkce: j.d.production, s.r.o.,
Natočeno:
Přidáno: 8.12.2007
Číslo titulu: 208 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.30 (Počet hodnotících: 43)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Český Banát - umírající komunita Popis: Působivá reportáž z kraje, kde se v mnohém zastavil čas a ve kterém se snaží pomáhat Oblastní charita Hodonín. Navštivte s ní odlehlé česky mluvící horské oblasti Rumunska...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: Banát, Česká katolická charita, hory, Rumunsko,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=208 - díky!
Český Banát - umírající komunita (15 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Český Banát - umírající komunita 36 MB 340 kb/s wmv
Český Banát - umírající komunita 16 MB 150 kb/s wmv
Český Banát - umírající komunita 167 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: mikyz Vloženo: 30.4.2009
Napsal(a): Objevil jsem vynikající stránky zasvěcené Rumunsku. Na stránkách dovolenarumunsko.cz se nachází ucelené všeobecné informace o Rumunsku, Informace pro cestování, dovolená, rady, tipy, Banát, Retezat, Sianaia, Hunedoara, Transilvania, Černé moře, delta Dunaje, malované kláštery...
Jméno: velorexrudolf Vloženo: 25.6.2008
Napsal(a): pardon oprava - přáteli :o))
Jméno: velorexrudolf Vloženo: 25.6.2008
Napsal(a): Také jsme byli v létě 2007 v Gerníku, s přátely jsme tam vyrazili tříkolkami VELOREX. Rádi bychom tam zase zajeli, projít celý Banát je opravdu na několik týdnů. Pokud tam pojedete, pozdravujte od nás v Hospodě a u "Mudrů" :)))
Jméno: DAna Anežka Hildegarda Vloženo: 15.12.2007
Napsal(a): V létě 2007 jsem navštívila vesničku Gernik.Opravdu se člověk vrátí o sto let zpět. Krajina je nádherná a lidé mají čistá srdce. Vykonala jsem pouť do Ciclavy. Vše probíhalo v českém jazyce.Je škoda, že mladí lidé odcházejí z této krajiny a vymění život v přírodě a svobodu za práci v továrně v Čechách.Bydlela jsem ve statku, který lidé opustili a šli za prací do Čech, bylo mi z toho smutno, vše tam zůstalo, jako kdyby si odskočili, i pejsek u boudy přivázaný na řetězu.V Rumunsku se mi líbilo a chtěla bych jej v létě 2008 opět navštívit. DAna Anežka Hildegarda.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.