Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet (film 8 mm - křtiny 1974, výlet s farníky 1968)
Délka: 8.4 min.
Produkce: archiv E. Policera, Jan Policer (policer.jan[zavináč]post.cz),
Natočeno:
Přidáno: 7.12.2007
Číslo titulu: 201 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.35 (Počet hodnotících: 38)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet Popis: Katolický kněz P. MUDr. Ladislav Kubíček, byl zavražděn 11.9.2004. Materiál obsahuje záběry z křtin v České Lípě (1974 - P. Ladislav Kubíček křtí) a z výletu s českolipskými farníky (okolo 1968). Unikátní digitatalizovaný 8 mm filmový archivní materiál z archivu E. Policera.
Související tituly: P. MUDr. Ladislav Kubíček: Než bude pozdě, P. MUDr. Ladislav Kubíček seniorům,
Klíčová slova: kněz, křest, P. Ladislav Kubíček,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=201 - díky!
P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet (8.4 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet 20 MB 340 kb/s wmv
P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet 8.7 MB 150 kb/s wmv
P. Ladislav Kubíček: křtiny a výlet 95 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Svatava Vloženo: 21.4.2012
Napsal(a): Kněz,který učil osobním příkladem více než slovy,duchovní vůdce ,jakých je málo-zakotvený v Kristu v každém slově,ve všem,co dělal,
Jméno: Vratislav Vloženo: 7.5.2011
Napsal(a): Velmi krásná připomínka před tím než se "Otec Ladislav" stal správcem farnosti ve Vysokém nad Jizerou a sloužil krásné mše v chrámu Sv. Václava v Pasekách, místě zapadlých vlastenců, kde jsme se s ním mohli setkat. Doufejme, že tento svatý člověk bude brzy blahořečen, stejně jako nejen v roce tisícího výročí pražského biskupství (1973) nezapomenutelný pan Štěpán kardinál Trochta. Srdečné díky Vám za někdejší svatovítské dobrovolné zvoníky 1966-1986 pana Františka kardinála Tomáška, Vratislav
Jméno: Eva Vloženo: 26.4.2011
Napsal(a): Prosím, nedopusťe, aby tento vzácný člověk upadl v zapomnění.
Jméno: Eva Vloženo: 26.4.2011
Napsal(a): To je neskutečné, opět děkuji!
Jméno: baruša Vloženo: 13.1.2011
Napsal(a): I já věřím, že je svatý a často se k němu modlím za problémy rodinné i zdravotní, protože to byl lékař a věřím, že nám z nebe pomáhá, tímto ho tam zdravím a děkuji mu:-)
Jméno: OB Vloženo: 18.10.2010
Napsal(a): Děkujeme za možnost zhlédnutí.
Jméno: Jana Ilčíková Vloženo: 25.4.2008
Napsal(a): Díky za připomínku vyjímečného kněze, drahého přítele a nádherného člověka, věřím, že svatého Ladislava Kubíčka. Jana IlčíkováDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.