Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
P. Josef Soukop - kázání o jeho životě (kázání nejen o životě Velkého náčelníka...)
Délka: 33 min.
Produkce: Audio et video Brno - Petrov,
Natočeno:
Přidáno: 9.11.2007
Číslo titulu: 197 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.39 (Počet hodnotících: 31)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - P. Josef Soukop - kázání o jeho životě Popis: Velký náčelník měl vždy mimořádný dar zaujmout, vtáhnout do děje. Zůstal mu až do stáří. Při 50. výročí svého kněžského svěcení káže (nejen) o svém životě...
Příloha: Šlapanické reminiscence v pdf formátu (zazipováno) - kronika Šlapanické farnosti ve 20. století (napsal jeden ze spolupracovníků Velkého náčelníka, díl 1. a 2. pojednává hlavně o něm...)
Související tituly: P. Josef Soukop - 50 let kněžství,
Klíčová slova: životopis, kněz, eucharistie, kázání, dějiny - doba komunismu, P. Josef Soukop, svědectví,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=197 - díky!
P. Josef Soukop - kázání o jeho životě (33 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
P. Josef Soukop - kázání o jeho životě 35 MB 150 kb/s wmv
P. Josef Soukop - kázání o jeho životě 81 MB 340 kb/s wmv
P. Josef Soukop - kázání o jeho životě 369 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Aleš Vloženo: 4.2.2008
Napsal(a): Jak může někdo kázat o svém životě, co to píšete za pitomosti? Evangelium máme kázat, ne o sobě.
Jméno: Jan Vloženo: 4.2.2008
Napsal(a): Poslechněte si nejdříve to kázání. Je to úžasné svědectví o tom, jak se Boží láska projevila na životě jednoho z kněží. V kázání dává ten kněz příklady ze svého života.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.