Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Sejdeme se v nebi (život mučedníka P. Jana Buly - divadlo)
Délka: 84 min.
Produkce: Jožka Doležal, Duchovní centrum Lesná,
Natočeno:
Přidáno: 25.10.2007
Číslo titulu: 179 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.93 (Počet hodnotících: 43)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Sejdeme se v nebi Popis: Životní příběh mladého kněze - P. Jan Bula byl popraven 20.5.1952 po vykonstruhovaném procesu... Divadelní hra na motivy stejnojmené knihy Mons. Jiřího Mikuláška. (Duchovní centrum Lesná - záznam premiéry - scénář a režije Jiří Maxa)
Související tituly: Odpusť Natašo!,
Klíčová slova: životopis, kněz, drama, divadlo, případ Babice, historie, dějiny - doba komunismu, P. Jan Bula, P. Jan Podveský, komunismus, Mons. Jiří Mikulášek,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=179 - díky!
Sejdeme se v nebi (84 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Sejdeme se v nebi 87 MB 150 kb/s wmv
Sejdeme se v nebi 198 MB 340 kb/s wmv
Sejdeme se v nebi 910 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Pavel Vloženo: 13.4.2009
Napsal(a): Na Proglase jsem slyšel část života p.Jana Buly a kamarád mi poradil at se kouknu sem, moc děkuji za tuto hru i za vaši televizi.Ještě jednou díky.
Jméno: Antonin Bukovsky Vloženo: 11.8.2008
Napsal(a): Děkuji panu Bohu že doba komunismu je prič jsem rad že člověk ma svobudu projevu a volnost ve viře dnešni doba by potřebovala takove kněze jako byl Jan Bula ,don Bosko je škoda že lide nejsou vnimavi co se řika a že nejsou takove pořady v veřejno pravni televizi což je naš taky chyba že se nedokažem postavit za naši víru strašně rad vspominam na dědecka což byl P. Petr Baran selesian a mohl ho zažit jeho pohřeb bylosetkani lidi ktery ho znaly
Jméno: B.Ettlerová Vloženo: 23.2.2008
Napsal(a): Dnes jsem na Proglasu slyšela mluvit Otce Pavla o duchovním centru v Brně na Lesné a poprvé si pustila video přes internet ..a jaké překapení:Sejdeme se v nebi- divadlo právě od Vás z tohoto centra!!! Děkuji Vám všem, kdo jste hráli a také milé řádové sestřičce, která po celou dobu pečlivě a sostředěně sledovala text...P. Jan Bula se i pro mne stává vzorem a děkuji za něj. Všem vám přeji radost z dalšího společného díla!
Jméno: Marie Blahovcová Vloženo: 22.11.2007
Napsal(a): Děkuji bylo to velmi pěkné .Díky
Jméno: K. Javorek Vloženo: 5.11.2007
Napsal(a): Bezva, díky.
Jméno: Jirka Č. Vloženo: 27.10.2007
Napsal(a): Velmi netradiční zpracování bez kulis a s minimen rekvizit dává prostor fantazii. Naprosto jsem se do dějě vžil!
Jméno: Jirka Č. Vloženo: 27.10.2007
Napsal(a): Bude ještě něco podobného z Duchovního centra Lesná???
Jméno: Jiří Maxa Vloženo: 27.10.2007
Napsal(a): Moc děkujeme za povzbuzení! Záhy by se zde mělo objevit zpracování druhé naší divadelní hry v podobném duchu: "Odpusť Natašo."
Jméno: Jan Vloženo: 26.10.2007
Napsal(a): Četl jsem knížku "Sejdeme se v nebi" a jak to na Lesné zahráli, to nemělo chybu. Štěstí, že ta doba, ve které byl P. Bula popraven, je už minulostí.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.