Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Pašijové hry (Bílá sobota 10.4.2004 - hrad Lipý)
Délka: 63 min.
Produkce: Jan Policer (policer.jan[zavináč]post.cz),
Natočeno:
Přidáno: 13.8.2007
Číslo titulu: 170 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.16 (Počet hodnotících: 32)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Pašijové hry Popis: Pašijové hry jsou dramatickým ztvárněním toho, co čteme o umučení Ježíše Krista v evangeliích. Tradice pořádání pašijových her sahá až do středověku. Hrad Lipý (Česká Lípa) je místem, kde se ji podařilo velmi působivým způsobem obnovit. Nabízíme kompletní záznam.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: drama, bible, divadlo, Ježíš Kristus, křížová cesta, nová evangelizace, pašijové hry, Česká Lípa,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=170 - díky!
Pašijové hry - hrad Lipý (63 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Pašijové hry - hrad Lipý 66 MB 150 kb/s wmv
Pašijové hry - hrad Lipý 154 MB 340 kb/s wmv
Pašijové hry - hrad Lipý 723 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Pavel D Vloženo: 28.5.2010
Napsal(a): Jedná se o Ježíšův výrok, kde to předvídá: "Byl započten mezi zločince" Lk 22,37. A započítal ho mezi ně Pilát namísto vynesení rozsudku.
Jméno: Pavel Dudr Vloženo: 26.5.2010
Napsal(a): Pěkné, ale chybí mi tam něco: Pilát ze sebe dělal lidumila, ač jím nebyl./Vzpomeňte na vraždu Galilejců/. Nevynesl rozsudek, VINEN- NEVINEN, i když to byla jeho povinnost nejvyššího soudce Judska. Namísto toho zařadil Ježíše mezi již odsouzené kandidáty na amnestii. A pak říkal, že na Něm vinu nenalézá! Tedy něco jiného říkal, ale úplně jinak jednal. Prostě hrál divadlo,tedy podvod. Myslím, že někdo z davu by to tam měl zakřičet.
Jméno: otec Pavel (koordinátor TV-MIS.cz) Vloženo: 17.3.2010
Napsal(a): RE: vany - Velké množství knih on-line je na vyhledávači ABECEDA na webu FATYMu na adrese http://www.fatym.com/abcd/. Srdečně zdraví a pěkné počtení přeje P. Pavel Zahradníček
Jméno: vany Vloženo: 9.3.2010
Napsal(a): ahojyk je o dobry ale mohli byste tam bat nakou knihu kterou si lidi muzou precist na netu zdarmaDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.