Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Štěpán kardinál Trochta 8 mm (unikátní 8 mm archivní filmový materiál)
Délka: 15 min.
Produkce: archiv E. Policera, Jan Policer (policer.jan[zavináč]post.cz),
Natočeno:
Přidáno: 5.8.2007
Číslo titulu: 169 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.53 (Počet hodnotících: 32)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Štěpán kardinál Trochta 8 mm Popis: Sestřih unikátních dobových 8 mm filmových materiálů s litoměřickým biskupem Štěpánem kardinálem Trochtou (z Benešova nad Plouč., Litoměřic, Horní Police a z kardinálova pohřbu) doplněný o autentický zvuk z jeho kázání v Jabloném v Podještědí. V 12'57" dokumentu je v záběru biskup Karol Wojtyla (pozdější papež Jan Pavel II.) na pohřbu kard. Trochty. Z archivu E. Policera.
Je možno stáhnout a shlédnout i dvě prezentace v programu Powerpoint: Štěpán kardinál Trochta (234 MB) a 100 let od narození kardiála Trochty (45 MB).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kázání, Jan Pavel II., Litoměřice, pohřeb, kardinál Štěpán Trochta,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=169 - díky!
Štěpán kardinál Trochta 8 mm (15 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Štěpán kardinál Trochta 8 mm 16 MB 150 kb/s wmv
Štěpán kardinál Trochta 8 mm 36 MB 340 kb/s wmv
Štěpán kardinál Trochta 8 mm 170 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: Štěpán kardinál Trochta 8 mm 805 MB 8000kb/s  mpg

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: M Vloženo: 30.8.2007
Napsal(a): díky,že můžem slyšet povzbuzení pro tenkrát mladé i dnešní mladé a myslím pro všecky.Líbí se mi,jak dává dohromady tu malou hrstku věrných,kterou se bolševíci snažili rozštěpit a tak lépe zničit.Rozumím tomu,proč p.kardinála bolševíci tolik pronásledovali.A mnohdy se rozštěpujem,pomlouváme,hádáme sami mezi sebou,ani k tomu nepřátele nepotřebujem.Tohle svědectví z minulosti nám může otevřít oči,abysme byli vděčni za svobodu,abysme svou víru žili doopravdy,statečně,každodenně,nenechali se ochromit strachem,pohodlností,starostmi.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.