Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
OMI v České republice (Misonáři obláti Panny Marie Neposkvrněné)
Délka: 5.8 min.
Produkce: OMI (P. Tomáš Vyhnálek, OMI) (www.oblati.cz),
Natočeno:
Přidáno: 22.7.2007
Číslo titulu: 162 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.31 (Počet hodnotících: 17)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - OMI v České republice Popis: Činnost Kongregace Misionářů oblátů Panny Marie Neposkvrněné pomáhal v ČR "po revoluci" obnovovat i P. Zdeněk Čížkovský, muž který se kdysi vydal do Afriky hledat diamanty a nalezl tam kněžské a řeholní povolání. Jednoduše zpracovaný kratičký dokument informuje o historii i současnosti této kongregace.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: kněz, OMI, obláti, misie,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=162 - díky!
OMI v České republice (5.8 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
OMI v České republice 5.6 MB 150 kb/s wmv
OMI v České republice 12 MB 340 kb/s wmv
OMI v České republice 47 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Laďa Vloženo: 16.8.2007
Napsal(a): Ahoj Tome, podíval jsem se na to se zájmem a jako představení řádu a popis jeho činnosti je to dobré. Snad jenom jednu připomínku mám. Mrzí mě, že ses ani slovem nezmínil o otci Piotrovi. Doufám, žes jenom zapomněl. Zdraví Laďa K. KroměřížDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.