Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Chcete mě? (aneb jak se adoptuje farnost)
Délka: 15 min.
Produkce: Oggie studio (oggie[uzenáč]tv-mis.cz),
Natočeno:
Přidáno: 25.6.2007
Číslo titulu: 157 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.48 (Počet hodnotících: 26)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Chcete mě? Popis: V pohraničí naší země, ale i jinde, existují farnosti, které jsou už téměř mrtvé. Dříve to byly vzkvétající církevní obce, ale dnes je situace úplně jiná. Do jedné takové farnosti na severu Čech jsme se přímo zamilovali a adoptovali jsme ji...
Že to nejde? Zkusili jsme to a jde to... Snad by to mohl být jeden ze způsobů nové evangelizace?
Související tituly: Deset let FATYMu,
Klíčová slova: farnost, Vranov nad Dyjí, FATYM, volontariát, misie, svědectví, nová evangelizace, adopce farnosti, Jeníkov,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=157 - díky!
Chcete mě? (15 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Chcete mě? 34 MB 340 kb/s wmv
Chcete mě? 15 MB 150 kb/s wmv
Chcete mě? 159 MB 1600 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Vloženo: 2.9.2009
Napsal(a): Zde vložte svůj komentář.
Jméno: cecilka Vloženo: 3.9.2007
Napsal(a): CH.K.o.M.D.(velebnosti) Děkuji že jsem měla možnost prožít krásný týden na Moravě ,kde jsou samí prima lidičky.Vzhledem k tomu že se jednalo o pěší pout ,chci říci že obdivuji všechny poutníky. MOC Děkuji s uctou Vaše Cecilka.
Jméno: tomáš kočica Vloženo: 1.8.2007
Napsal(a): otče marku ste dobrý pa farář a jeníkov je dobrá vesnice a moc rád tam jezdím.Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.