Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Poutní písně 8 (Poutní písně)
Délka: 4.0 min.
Produkce: neznámý
Natočeno:
Přidáno: 17.6.2020
Číslo titulu: 1547 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.96 (Počet hodnotících: 146)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Poutní písně 8 Popis: Každý rok vznikají nové a nové poutní písně. Všechny jsou obsaženy ve zpěvníku směr Velehrad. Ne všichni je však dostatečně znají, proto přinášíme některé z nich, jak je Nazpívala schola z Blížkovic a hosté.
Související tituly: Poutní písně, Poutní písně 2, Poutní písně 3, Poutní písně 4, Poutní písně 5, Poutní písně 6, Poutní písně 7,
Klíčová slova: písně, Velehrad, pouť, pěší putování, svatí Cyril a Metoděj,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=1547 - díky!
Duchu svatý přijď (1.1 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Duchu svatý přijď 1.6 MB 192 kb/s mp3
Duchu svatý přijď 0.5 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Nic nesuďte předčasně (1.1 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Nic nesuďte předčasně 1.6 MB 192 kb/s mp3
Nic nesuďte předčasně 0.5 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
Žáci svatých věrozvěstů (1.7 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Žáci svatých věrozvěstů 2.4 MB 192 kb/s mp3
Žáci svatých věrozvěstů 0.8 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.