Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Kopeček rozjásaných oveček (Svatý otec na Svatém kopečku v roce 1995)
Délka: 70 min.
Produkce: Studio TELEPACE (www.telepace.cz), ČT,
Natočeno:
Přidáno: 17.5.2007
Číslo titulu: 152 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.55 (Počet hodnotících: 50)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Kopeček rozjásaných oveček Popis: Nezapomenutelnou atmosféru setkání se Svatým Otcem Janem Pavlem II. s mládeží na Svatém Kopečku u Olomouce 21.5.1995 si jistě ještě pamatujete - pokud jste tehdy byli mladí, asi jste tam byli...
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: mládež, papež, Sekce pro mládež ČBK, Jan Pavel II.,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=152 - díky!
Kopeček rozjásaných oveček (70 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Kopeček rozjásaných oveček 73 MB 150 kb/s wmv
Kopeček rozjásaných oveček 171 MB 340 kb/s wmv
Kopeček rozjásaných oveček 752 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Peter Vančo, Slovensko Vloženo: 2.6.2009
Napsal(a): Bohu vďaka za takého pápeža. Na Slovensku sme takéto chvíle zažívali pri stretnutí s Jánom Pavlom II v Nitre, nikdy na ne nezabudnem. Tento Svätý otec je príkladom plnej odovzdanosti Bohu. Bol a navždy zostane príkladom pre nás všetkých v utrpení a v láske. Prosme Boha, aby aj terajší Svätý otec bol nasledovníkom Jána Pavla II svojim vzťahom k mládeži. Nikdy nezabudneme!!!
Jméno: Martina Těthalová Vloženo: 19.4.2009
Napsal(a): Často jsem vzpomínala na nezapomenutelné chvíle na Kopečku a teť jsem si je mohla připomenout,také to,k čemu nás sv. Otec vybízel a vrátit se k jejich plnění.Mezi účastníky jsem poznala ml.muže,který se stal knězem a již završil svou pouť utrpením a smrtí.Spolu se sv.Otcem mohou být našimi přímluvci a pomocníky.Mohu na to teď pamatovat.
Jméno: Vladimír Fric Vloženo: 13.6.2008
Napsal(a): Papež Jan Pavel je po všechny věky tohoto světa naším největším přímluvcem u pána posledních dob.Bohu díky.
Jméno: jitula Vloženo: 15.1.2008
Napsal(a): Děkuji za krásnou vzpomínku na nezapomenutelného papeže a přeji nám všem, aby jeho příklad a životní krédo "celý Tvůj" se staly i pro nás tím co nás bezpečně provede životem časným k věčnému životu. Amen... ano, ano, ano...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.