Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Celostátní setkání mládeže Svatá Hora 99 (zavzpomínejte nad sestřihem programu...)
Délka: 55 min.
Produkce: Sekce pro mládež ČBK (www.signaly.cz, tel. 220181753), Studio TELEPACE (www.telepace.cz),
Natočeno:
Přidáno: 10.5.2007
Číslo titulu: 150 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.75 (Počet hodnotících: 12)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Celostátní setkání mládeže Svatá Hora 99 Popis: Dokument o setkání mládeže z celé ČR na poutním místě Svatá hora u Příbrami o prázdninách roku 1999.
Související tituly: Scénky - Svatá Hora '99,
Klíčová slova: mládež, Sekce pro mládež ČBK,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=150 - díky!
Svatá hora 1999 (55 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Svatá hora 1999 57 MB 150 kb/s wmv
Svatá hora 1999 134 MB 340 kb/s wmv
Svatá hora 1999 590 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: Míša Vloženo: 7.4.2008
Napsal(a): Děkuji za krásnou vzpomínku! Bylo to mé první takovéto setkání a bylo úžasné. Dodnes na něj vzpomínám, protože mi mj. pomohlo posilnit moji víru! Byla jsem i v Římě a ve Žďáru. Nyní jsem již vdaná a máme jedno dítko, takže se již podobných akcí neúčastníme. Ale všem mladým doporučuji!
Jméno: Míša Vloženo: 7.4.2008
Napsal(a): Děkuji za krásnou vzpomínku! Bylo to mé první takovéto setkání a bylo úžasné. Dodnes na něj vzpomínám, protože mi mj. pomohlo posilnit moji víru! Byla jsem i v Římě a ve Žďáru. Nyní jsem již vdaná a máme jedno dítko, takže se již podobných akcí neúčastníme. Ale všem mladým doporučuji!
Jméno: Honza Vloženo: 6.9.2007
Napsal(a): Díky, díky,díky za toto video. Mohl jsem zavzpomínat a připomenout si tu skvělou atmosféru, která panovala na Svaté hoře ( až mi běhal mráz po zádech ).Byl to zážitek, který si budu do konce svého života pamatovat společně s Římem 2000 !!!! PS: Hodně mi to dalo. Díky H
Jméno: Adéla Vloženo: 15.8.2007
Napsal(a): Na Svaté Hoře jsem byla a mám na celé setkání nezapomenutelné vzpomínky. Podle vytvořených www.stránek na setkání v Táboře si myslím, že to bude rovněž jedinečné. Máte naprosto výborný program, moc mě mrzí, že tam nemůžu být. Vřele doporučuji všem, kdo hledají cestu. Na setkání na Sv.Hoře 1999 jsem poznala svého manžela, se kterým se nyní těšíme už na druhé dítě. Moc vám fandíme, určitě to bude velkým přínosem nejen pro mnohé mladé lidi, ale i pro okolní, kterým budou mladí svým nadšením a radostí z Pána evangelizovat.
Jméno: Vloženo: 4.7.2007
Napsal(a): Byl jsem tam a bylo to supr. Do tabora nejedu ,mam uz jine povynnosti, ale mladsi generaci doporucujiDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.