Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Znělka 4. neděle Velikonoční B (znělka)
Délka: 0.3 min.
Produkce: Vranov nad Dyjí (tel. 515 296 312; fax: 515 296 287; www.ouvranov.cz),
Natočeno:
Přidáno: 23.4.2018
Číslo titulu: 1492 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.50 (Počet hodnotících: 2)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Znělka 4. neděle Velikonoční B Popis: Záznam znělky pro Boží hod velikonoční, nazpívaly tety z FATYMu. 
Související tituly: Znělka 3. neděle mezidobí B, Znělka 4. neděle mezidobí B, Znělka 5. neděle mezidobí B, Znělka 6. neděle mezidobí B, Znělka 1. neděle postní, Znělka 2. neděle postní, Znělka Květná neděle, Znělka Boží hod Velikonoční,
Klíčová slova: FATYM, znělka,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=1492 - díky!
Znělka (0.3 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Znělka 0.4 MB 192 kb/s mp3
Znělka 0.1 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.