Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Nová evangelizace (Chiara Lubichová - hovoří o tom, čím sama žije...)
Délka: 58 min.
Produkce: hnutí Fokoláre (www.focolare.cz),
Natočeno:
Přidáno: 29.4.2007
Číslo titulu: 149 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 3.31 (Počet hodnotících: 13)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Nová evangelizace Popis: Chiara Lubichová a její strhující projev pronesený s italským temperamentem na setkání církevních hnutí a nových komunit - Praha 28.4.2001. Chiara Lubichová (* 22.1. 1920, Trident) je zakladatelka hnutí Fokoláre.
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: nová hnutí v Církvi, Církev, kardinál Miloslav Vlk, Chiara Lubichová, hnutí Fokoláre, nová evangelizace,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=149 - díky!
Nová evangelizace (58 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Nová evangelizace 60 MB 150 kb/s wmv
Nová evangelizace 140 MB 340 kb/s wmv
Nová evangelizace 617 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: slovacek Vloženo: 4.4.2008
Napsal(a): Dnešná generácia nemôže zabudnúť na pápeža Jána Pavla II., čo nám i tento rok pripomína jeho výročie úmrtia, našich modlitieb a tiež orodovníka za svet, aby sa prejavil hodnotami života a viery v zmrtvychvstalého Pána Ježiša Krista. TEN,KTORÝ JE ŽIVOT.
Jméno: LIEBENTHAL Vloženo: 12.1.2008
Napsal(a): VELMI PŮSOBIVÉ PRO DNEŠNÍ DOBU! LIEBENTHALDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.