Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Audio Až do konce světa 5 část (stručný přehled církevních dějin pro mládež)
Délka: 50 min.
Produkce: neznámá,
Natočeno:
Přidáno: 13.2.2018
Číslo titulu: 1474 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.00 (Počet hodnotících: 1)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Až do konce světa 5 část Popis:

Tyto nahrávky jsou stručný přehled církevních dějin pro mládež. Seznam nahrávek v páté části: 1) 17. a 18. století, 2) Vstříc velkým změnám.

Nahrávku se nám podařilo získat z archivu neznámého původu (ještě na magnetofonových páscích) pokud byste věděli bližší informace o nahrávkách, budeme vděční, když nám dáte vědět na adresu: marek@fatym.com


Související tituly: Až do konce světa 1 část, Až do konce světa 2 část, Až do konce světa 3 část, Až do konce světa 4 část, Až do konce světa 6 část,
Klíčová slova: mládež,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=1474 - díky!
Celé (50 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
není k dispozici
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: Celé 22 MB 64kb/s  mp3 v zipu
Celé 68 MB 192kb/s  mp3 v zipu
1) 17. a 18. století (26 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
1) 17. a 18. století 36 MB 192 kb/s mp3
1) 17. a 18. století 12 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici
2) Vstříc velkým změnám (24 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
2) Vstříc velkým změnám 33 MB 192 kb/s mp3
2) Vstříc velkým změnám 11 MB 64 kb/s mp3
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
žádný komentář ještě nebyl vložen, můžete být první...Doporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.