Křesťanská internetová televize TV-MIS.cz - jdi na hlavní stranu TV-MIS.cz
Ukřižování (dramatické zpracování posledních dnů Ježíše Krista)
Délka: 32 min.
Produkce: Video-dokument, St. Lovecký (tel. 518334335),
Natočeno:
Přidáno: 31.3.2007
Číslo titulu: 142 (použitelné pro hledání)
Hodnocení: 4.63 (Počet hodnotících: 30)
Hodnoť počtem hvězdiček:
:
nejhorší 1 2 3 4 5 nejlepší   
náhled titulu - Ukřižování Popis: V podání dětí a mládeže z farnosti Strážnice (www.spolcorodin.estranky.cz).
Související tituly: žádné související tituly.
Klíčová slova: mládež, drama, divadlo, Ježíš Kristus,

Možnosti přehrání/uložení tohoto titulu
Neodkazujte na jednotlivé soubory (mění se dle zátěže serverů), ale na tuto stranu: www.tv-mis.cz/titul.php?id=142 - díky!
Ukřižování (32 min.)
Přehrávání
+ ukládání:
Ukřižování 33 MB 150 kb/s wmv
Ukřižování 77 MB 340 kb/s wmv
Ukřižování 336 MB 1500 kb/s wmv
Přehrávání (streaming): není k dispozici
Ukládání: není k dispozici

Komentáře: Komentáře není možné přidávat
Jméno: pitrson Vloženo: 7.4.2009
Napsal(a): smut.
Jméno: Honza Šrámek Vloženo: 21.7.2008
Napsal(a): opravdu působivé...náhodou jsem sem zavítal a velice mně oslovilo. Díky všem kteří toto vytvořili a samozřejmě Bohu za jeho lásku
Jméno: VítězSlávek Vloženo: 10.5.2007
Napsal(a): Vilmo, jeden moudrý pán (J.A.Komenský)řekl: "jest vlastností rozumnosti zdržovati se úsudku před úplným poznáním věci, zvláště pak slov a činů." Myslím, že jsi před svým úsudkem a slovem nepoznala lidi, které komentuješ a jejich pohled na svět už vůbec ne. Jo a pozor, patřím k nim :o)
Jméno: Jiří Vloženo: 4.5.2007
Napsal(a): Milá Vilmo pleteš si "pojem a průjem.". Zřejmě netušíš, co se skrývá za slůvkem agresivní. Též slovo masivní není podle mne použito na správném místě. Video hodnotilo pět lidí. I kdyby ho zhlédlo 10 krát více diváků, tak Ti připomínám, že je nás 10 milionů.
Jméno: Vilma Vloženo: 27.4.2007
Napsal(a): celá tato stránka je masivním útokem katolické církve na slabomyslné a na hlavu padlé lidi. Víra se spolu s masmédiemi stává zbraní v její nezkrotné chtivosti po moci a po majetku prostřednictvím ohlupování lidí. Sama věřím v možného stvořitele světa a nejsem tedy ateistka, ale tyto agresivní praktiky církve odsuzuji jako podlostDoporučujeme: Internetový hudební přehrávač JukeBox a Milujte se! - časopis pro novou evangelizaci...

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel internetové televize TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih), jenikov.net (zajímavé myšlenky, akce...), spolcs.cz (Společenství čistých srdcí), ps.oblati.cz, prezentace pro dějepis. Spolupracujeme také s portály Evangelizace.cz a Poutní zájezdy (doporučujeme).

Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

Vysokoškolské katolické hnutí    Stránky pro animátory seniorů    Víra, Církev, Seznamka, Gynekoligická poradna       JukeBox TV-MIS.cz    IN!    Ikonka TV-MIS.cz pro vaše použití!

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám, prosím, vědět. Zjednáme nápravu.